Екобудівництво - зведення енергонезалежних будинків з мінімальними витратами

У 21 столітті люди зрозуміли, що бездумна експлуатація природних багатств призведе до неминучої екологічної катастрофи та краху, і задумалися над тим, як змінити технології, зробивши їх більш економними, ощадливими та з мінімальним впливом на навколишнє середовище.

Так народилася ідея екобудівництва, або зеленого будівництва - технології зведення енергонезалежних будинків з малою кількістю відходів і мінімальними витратами ресурсів.

Нині екобудівництво виділилося в окремий напрямок зведення будівель, зі своїми чіткими законами та стандартами.

Основні концепції такі:
- енергоефективність у всьому;
- раціональне використання ресурсів;
- максимальне застосування альтернативної енергетики;
- скорочення викидів в навколишнє середовище;
- зниження відходів під час будівництва та експлуатації, а також спрощена утилізація після знесення будівлі.

Енергоефективність досягається внаслідок продуманої системи теплоізоляції, вентиляції, опалення, використання герметичних вікон і дверей. Додайте до цього використання сонячних батарей, вітрових генераторів, геотермальну енергію - і ви отримаєте практично повністю енергонезалежний будинок.

Ресурсоефективність - це використання поновлюваних та матеріалів, які легко переробляються - каменю, дерева, натуральних пігментів, глин. Такий підхід дозволяє не тільки мінімізувати шкідливий вплив на навколишнє середовище, але і зробити проживання в зеленому будинку більш приємним і комфортним.

Зелені технології за останні роки серйозно просунулися. Розроблено легкі та міцні матеріали на основі натуральних компонентів, тепло- і гідроізоляція стала більш ефективною, з'явилися недорогі та прості у використанні системи отримання енергії від сонця, вітру, води та тепла землі, що разом зі зростанням інтересу до екологічно чистих матеріалів привело до вибухового зростання «зелених» будинків - в розвинених країнах вже близько 20-30% житлового фонду, побудованого у 2010-х роках, використовують дані технології та підходи.

«Розумний будинок» - важливий елемент екобудівництва

Зелене будівництво - сучасна технологія, яка розроблялася з урахуванням досягнень технічного прогресу. Тому системам управління мікрокліматом, домашньою електронікою та іншими частинами будинку приділяється особливе значення.

Автоматичне регулювання опалення, кондиціонування, управління освітленням і водопостачанням дозволяє використовувати ресурси максимально раціонально, при цьому не створюючи дискомфорту господарям.

Зелене будівництво - це будинки майбутнього, яке створюється вже сьогодні!

#безопасность #безопасностьикомфорт #безопасныйдом #сигнализация #домашняясигнализация #домофон #ipдомофон #видеонаблюдение #системаумныйдом #безопасныйгород #зеленаябуча #умныйдом #системаумныйдом #Буча #Ворзель #ирпень #Гостомель #smartcomfort #Ajax #bron #Basip #bucha #hotkagroup #irpen #hotkaconstruction #bucha #hotka