Інтернет- магазин
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Кондиціонери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Що таке кондиціонер


Кондиціонери є кліматичну побутову техніку, яка призначена для встановлення контролю над температурою в житлових або офісних приміщеннях. Спліт-системи дозволяють створювати відмінні умови для кондиціонування повітря, тим самим значно підвищуючи комфортні умови для людей в приміщенні.

Ця методика умовно поділяється на кілька підвидів, кожен з яких має свої індивідуальні особливості і особливості. Виробничі компанії постійно намагаються поліпшити свої продуктові лінійки, щоб випускати високотехнологічні пристрої з набором розширених функцій. Класифікація сучасних кліматичних технологій виглядає наступним чином:

* Зовнішній блок (мульти) спліт системи. Основна частина пристрою розташована поза поверхні, на якій воно встановлено. Цей кондиціонер зазвичай встановлюється у великих приміщеннях, які постійно потребують провітрюванні. Побутова техніка такого типу має підвищену потужність, якої буде достатньо для роботи в приміщеннях підвищеної площі.

* Внутрішні блокові (мульти) спліт системи. Найчастіше такі моделі вбудовуються. Їх можна прикріпити до стіни або стелі. В останньому випадку для кріплення внутрішнього блоку в просторі стелі необхідний підвісну стелю. Ця техніка є раціональним рішенням для роботи в невеликих приміщеннях. Виробники роблять його в різних силових характеристиках. У популярних брендів є багато варіантів для цих спліт систем. Наприклад, іонізація повітря, режими роботи і т. Д

* Моноблочні. Ця техніка найкраще підходить для будинку або квартири з досить великою площею. З установкою такого обладнання проблем немає, так як його не потрібно встановлювати на стелі або підвішувати на стіну. Моноблочні кондиціонери встановлені на підлозі і мають можливість переміщатися по будинку завдяки вбудованим колесам. Цей мобільний дизайн привертає увагу потенційних покупців до цієї спліт-системи.

* Мультисплит-система має безліч переваг перед іншими видами обладнання в цьому виробничому сегменті. Перш за все, при установці вам не знадобиться багато вільного місця. Крім того, таке електрообладнання має значний набором додаткових функцій, які дають йому величезну кількість переваг при використанні. Встановлюється на стіні обраної кімнати.

*Спліт-система. Це настінний кондиціонер, конструкція якого складається з двох блоків: внутрішнього і зовнішнього. Вони мають різні технічні характеристики і функції, які повністю залежать від індивідуальних особливостей окремих моделей. Ідеально підходить для кондиціонування повітря в невеликих приміщеннях.


Як вибрати кондиціонер
Перш за все, вам необхідно виміряти загальну площу приміщення, в якому ви плануєте встановити це обладнання. На підставі отриманих параметрів ви можете вибрати базову потужність пристрою, яке вам потрібно. Для великих кімнат варто купити потужні моделі, які забезпечать повноцінний кондиціонер.

Також важливо вибрати тип конструкції кліматичної побутової техніки. Важливо знайти оптимальну модель вбудованої технології - настінна або стельова. Зовнішнє кондиціонування є універсальним, тому підходить для вентиляції всього будинку.

Слід звернути увагу на кількість опцій, які розробники надали певним моделям цього електрообладнання. Наприклад, деякі з них мають модуль Wi-Fi. Це означає, що ви можете керувати іншими пристроями за допомогою смартфона або планшета, перебуваючи в сусідній кімнаті.

При виборі кращої моделі для себе варто звернути увагу на відгуки покупців. Таким чином, ви можете визначити сильні і слабкі сторони кожного пристрою. При необхідності ви можете проконсультуватися з менеджерами магазину, які дадуть відповідь на ваші запитання.

Вгору