Інтернет- магазин
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари в бажання

Відеопанелі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Панелі виклику домофона

 Панель домофона - це те, що зустрічає відвідувача біля дверей будинку.  Двері закриті, перед вами невелика цілком ергономічне пристрій, який повинен допомогти відвідувачу зв'язатися з господарями і отримати від них можливість безперешкодного входу.  Пристрій повинен мати інтуїтивно-зрозуміле управління, інакше відвідувач може замерзнути у вашого під'їзду, так і не зрозумівши «куди натискати».

 Крім того, пристрій повинен мати естетичний вигляд та антивандальне виконання.  Установка на вулиці вимагає від конструкції захисту від атмосферних явищ.  Від щирого згаданого вище і ще, звичайно, надійності панелі домофона буде залежати бажання ваших знайомих і друзів приходити до вас в гості.С поганим домофоном ви можете залишитися на самоті.

Пристрій і функціонування панелі

 Панель, як правило, виконується в металевому антивандальному виконанні з врізним або накладним корпусом.  Зустрічаються варіанти пластмасових корпусів, які широко застосовуються в тих місцях, де немає загрози впливу на них місцевими хуліганами.

 Панель виконує наступні функції:

  •  запрошення до діалогу господарів квартири (виклик);
  •  зв'язок (діалог);
  •  можливість попереднього огляду прийшов господарями;
  •  забезпечення віддаленого відкриття вхідного замка (реле управління замком);

 Панель оснащена камерою, яка передає зображення на монітор в квартирі.  Тут же встановлено мікрофон і динамік для діалогу з господарями і кнопка виклику.  Дорожчі моделі забезпечуються модулем WI-FI для віддаленого зв'язку.  Викличні панелі багатоквартирних під'їздів оснащені кодовою клавіатурою для адресації виклику.

Принципові характеристики камери відеопанелі


 Якість камери забезпечується наступними характеристиками:

  •  типом встановленої матриці;
  •  дозволом екрану;
  •  кутом огляду;
  •  можливістю підключення до глобальної мережі;
  •  пристроєм повороту камери.


 Більш сучасні матриці CCD забезпечують високий рівень деталізації зображення.  Кольорові цифрові камери нового покоління мають дозвіл в 1 - 2 Мп з комфортним кутом огляду.  При наявності функції запису відео, вона може запускатися як вручну, так і від датчика руху.

Монтаж і підключення панелі виклику

Пройшли часи, коли для монтажу і підключення панелі виклику домофона доводилося прокладати товсті джгути проводів.  Розведення сучасних панелей робиться все чотирма жилами.  Все більшим попитом користуються моделі, у яких передача аудіо і відеоінформації відбувається через WI-FI.  Немає проблем і з подачею харчування - воно береться безпосередньо від штатної мережі 220 В.

 

 У нашому інтернет-магазині SMART COMFORT ви знайдете моделі різної складності і вартості.  Від аналогових одноканальних систем для приватного будинку, до складних систем багатоквартирних будинків, що входять в комплекси управління і контролю вхідними замками.  По всіх системах ви отримаєте вичерпну інформацію від менеджерів нашого магазину.  Ми пропонуємо продукцію провідних європейських і світових виробників, яка зарекомендувала себе на українському ринку.

Вгору