Інтернет- магазин
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари в бажання

Про нас

SMART COMFORT інтернет-магазин систем безпеки і комфорту


Ласкаво просимо в інтернет-магазин систем безпеки «Smart Comfort» !
Ми спеціалізуємося на продажу та встановлення систем безпеки.
Надаємо Вашим дому, магазину, складу або державним установам системи безпеки, сигналізацію, системи внутрішнього зв'язку, технологію Розумний будинок, системи контролю доступу та інше обладнання, що дозволяє вам почувати себе в безпеці.
На нашому рахунку більше 420 успішно завершених проектів і багато задоволених клієнтів по всій Україні. Наші фахівці завжди допоможуть правильно оцінити об'єкт і вибрати сучасне обладнання безпеки в залежності від вимог замовника і території.
 
Величезний вибір всіх типів систем безпеки і комфорту
Інтернет-магазин систем безпеки надає широкий спектр обладнання для систем безпеки різних категорій. Каталог включає:
Технології «Розумний будинок»;
Контроль доступу (електромагнітні замки, електромеханічні замки , ключі, контролери , зчитувачі, турнікети, бар'єри );
домофони ;
Системи відеонагляду;
Системи попередження;
Охоронна сигналізація.

Ми співпрацюємо тільки з відомими і надійними виробниками сучасного обладнання, яким вдалося завоювати велику впевненість в своїх пристроях.
Ви можете придбати обладнання для систем безпеки: Dahua, Hikvision, Tantos, Ajax, VIZIT, Atis, Bas-IP і багато інших.
Інтернет-магазин систем безпеки займається не тільки продажем, а й створенням проектів та встановленням обладнання.
Фахівці допоможуть вам вибрати відповідне обладнання і підібрати комплексні системи безпеки на основі ваших вимог і можливостей об'єкта.
Роботи по установці виконуються швидко, якісно з використанням перевіреного обладнання. Після завершення установки система повинна бути протестована і тільки після її передачі клієнту для подальшої роботи.
Як знайти і вибрати необхідні системи безпеки?
Якщо ви прекрасно знаєте, який тип системи безпеки необхідний для вашої установи або будинку, ви можете вибрати його в розділі «Каталог» .
У спливаючому меню виберіть категорію інтересів, а на наступній сторінці з'явиться весь список продуктів. Використовуючи фільтр в лівій частині екрана, виберіть критерії, щоб зменшити результати пошуку.
Покупці, у яких немає часу для докладного вивчення систем безпеки або потрібна професійна допомога, зв'яжіться з нами для консультації або надішліть список імен всіх продуктів, і ми надішлемо вам ціну.
Наші фахівці нададуть всю інформацію і допоможуть вам вибрати обладнання для забезпечення безпеки вашого об'єкта.
Не бійтеся ціни на системи безпеки, вона окупиться через кілька місяців, коли речі і товари зі складів перестануть зникати.
Можливість контролювати співробітників на підприємстві буде швидко заважати продуктивності. Крім того, не забувайте, що будівля, що знаходиться під захистом, буде менш вразливим для злому.
Результати з'являться через деякий час, не сумнівайтеся в ефективності систем безпеки, вони не приносять користі.
Зв'яжіться з нами монтаж і ви отримаєте високоякісну систему безпеки, установку і гарантійне обслуговування всього обладнання в Києві Одесі Бучі Ірпені Ворзелі Гостомелі Стоянке Немішаєве Бородянка та інших містах України.
Системи безпеки, куплені у нас, не підведуть вас і забезпечать вам спокій протягом багатьох років. Звертайтеся до нас, і ви не помилитеся!
Вгору