Інтернет- магазин
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Політика конфіденційності

Компанія Smart Comfort турбується про забезпечення безпеки даних своїх клієнтів. Саме тому ми склали справжню Політику конфіденційності, щоб ви не турбувалися про те, що відбувається з вашими персональними даними, які ви надали нам для реєстрації.

1. Конфіденційність і захист персональної інформації

5.1. При регістрації в Інтернет-магазині Клієнт надає наступну інформацію: • прізвище та ім'я Клієнта • адреса доставки Товару • контактний телефон

5.2.Продавец використовує інформацію, представлену Клієнтом, в наступних випадках: • для виконання своїх зобов'язань перед Клієнтом; • для аналізу работиІнтернет-магазину; • для направлення Клієнту повідомлень рекламно-інформаціонногохарактера

5.3. Продавець зобов'язується не розголошувати отриману від Кліентаінформацію. Не вважається порушенням надання Продавцем інформації агентами третім особам, що діють на підставі договору з Продавцем, для ісполненіяобязательств перед Клієнтом, і тільки в обсязі, необхідному для виконання імісвоіх зобов'язань.

5.4. Не вважається порушенням зобов'язань разглашеніеінформаціі відповідно до обґрунтованих і застосовними требованіямізаконодательства України.

5.5. Продавець має право використовувати технологію "cookies". "Cookies" не містять конфіденційну інформацію і не передаютсятретьім особам.

5.6. Продавець отримує інформацію про ip-адресу відвідувача Інтернет-магазіна.Данная інформація не використовується для встановлення особистості відвідувача.

 

2. Інші умови

6.1. У разі виникнення питань і претензій з сторони Клієнта він повинен звернутися до Продавця, використовуючи контактну інформацію, розміщену в Інтернет-магазині. Все виникає суперечки сторони будуть старатьсярешіть шляхом переговорів, у разі недосягнення угоди суперечка буде переданий нарассмотреніе в судовий орган відповідно до чинного законодательствомУкраіни.

6.2. Визнання судом недійсності будь-якого положеніянастоящіх Умов не тягне за собою недійсність інших положень.

6.3. Вся текстова інформація та графічні зображення, що знаходяться вІнтернет-магазині є власністю Продавця і / або його контрагентів.

Вгору