Інтернет- магазин
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари в бажання

Відеодомофони

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Відеодомофони в інтернет магазині SMART COMFORT

 Мій дім - моя фортеця.  У цій старовинній англійській приказці виражена мрія більшості людей: відчувати себе захищеним у власному будинку.  Більш того, ми хочемо, щоб сам будинок був захищений від проникнення зловмисників навіть під час нашої відсутності.  На сьогоднішній день це питання вирішується досить ефективно за допомогою домофонів.  В ряду цих пристроїв найбільшими функціональними можливостями володіють відеодомофони.
 

Домофон для в квартири

Якщо до звичайного домофону додати телекамеру на Відеодомофони в інтернет магазині SMART COMFORTпанелі і дисплей в квартирі, то ми отримаємо відеодомофон.  Тепер ми зможемо не тільки чути, але й бачити своїх відвідувачів перш, ніж дамо команду на відкриття електронного замка.  Кілька слів про те, з чого складається базова модель відеодомофона.  На вхідних дверях встановлюється виклична панель з кнопкою виклику, відеокамерою, мікрофоном і динаміком.  Тепер, натиснувши на кнопку виклику, гість може зв'язатися з господарями квартири, відповісти на їхні запитання і заявити про свої наміри.  У приміщенні встановлено комутаційний блок з дисплеєм, мікрофоном і динаміком.  Господарі можуть побачити і почути прийшов, відповісти на його питання і (при бажанні) дистанційно відкрити вхідні двері.

 Ми не станемо витрачати час на детальний опис конструкції цих досить складних пристроїв.  Нехай це залишається зоною інтересу для майстрів по їх експлуатації і ремонту.  Нас цікавить функціонал відеодомофонів: то, що вони можуть запропонувати для нашої зручності і безпеки.

 

Зверніть увагу на цей далеко не повний перелік можливостей видеодомофонов:

 •  автовідповідач;
 •  відеодомофон з WI-FI для управління функціоналом через інтернет;
 •  наявність двосторонньої (дуплексной) аудіозв'язку;
 •  інтерком - внутрішня мережа великого числа домофонів та моніторів;
 •  домофон з камерою має можливість підключення додаткових відеокамер для створення повноцінної системи відеоспостереження із записом зображення на спеціальні диски;
 •  широкі можливості для підключення телевізорів, моніторів і охоронних датчиків різної конструкції;
 •  спостереження за відвідувачами в повній темряві (при наявності інфрачервоних датчиків);
 •  відеодомофон із записом дозволяє здійснювати фотофіксацію відвідувачів під час відсутності господарів.

Популярні види відеодомофонів

 Найбільш поширеним видом є аналоговий домофон.  Так склалося історично, що вони першими прийшли в нашу бутність і завоювали популярність у населення.  Головні їх переваги - досить низька ціна і простота конструкції.  У той же час, вони відрізняються складністю установки і великими експлуатаційними витратами.

 З появою на ринку охоронних систем цифрових відеодомофонів (IP) почалося повільне, але неухильне витіснення аналогових примірників.  На то є досить вагомі причини:

 •  простота монтажу;
 •  відсутність комутаторів і багатожильних шлейфів;
 •  наявність внутрішньої автодіагностики.

Однак, несумісність пристроїв різних виробників і чимала вартість стримують впровадження цифрових пристроїв.  Експерти ринку охоронних технологій відзначають, що неминуче зниження ціни на IT пристрої призведуть до повної заміни домофонів на цифрові.  Ніхто не зможе відмовитися від їх унікальних можливостей:

 •  здійснити виклик на мобільний пристрій господаря квартири;
 •  можливість об'єднання в єдину охоронну систему всіх учасників процесу;
 •  можливість віддаленого управління системою.

 Для обивателя, який не цікавиться тонкощами і деталями роботи пристрою, будуть цікаві такі чисто споживчі можливості цифрового відеодомофона:

 •  дистанційне відкриття дверей;
 •  зв'язок з постом охорони;
 •  перегляд відеозапису всіх відвідувань;
 •  прямий відеозв'язок з мешканцями будинку.

 

Тонкощі вибору

 Ми підготували цю інформацію не для того, щоб зробити з вас фахівців з охоронних систем.  Ми віддаємо собі звіт в тому, що вникнути в тонкощі такої обширної теми дуже складно, особливо людині, який далекий від електронної техніки.  Ми зробили акцент на функціональні можливості відеодомофонів, а, просто кажучи, розповіли про те, що дасть вам особисто придбання такої техніки.

 Прийняти остаточне рішення про вибір моделі і придбати відеодомофон в квартиру вам допоможуть висококваліфіковані менеджери нашого інтернет-магазину.  Вони проконсультують вас абсолютно безкоштовно з усіх питань.  Звертайтеся в магазин SMART COMFORT.  Безпеки багато не буває.

Вгору