Серед сучасних камер відеоспостереження є особливий клас пристроїв, що мають підвищений рівень захисту від пошкоджень і злому. Такі відеокамери називають антивандальними. Залежно від моделі та індексу захисту вони здатні витримувати сильні удари, різкі скачки температур, постріли зі зброї, дії вогню, води і різних атмосферних опадів.

 

Є п'ять основних аспектів, за якими антивандальні камери відеоспостереження відрізняються від звичайних камер:

 

Форма - В більшості випадків антивандальна камера має купольну форму. Вона найбільше підходить для установки на вулиці. До того ж, такі камери виготовляються з ударопрочних матеріалів, що підвищує їх антивандальні якості.

 

Клас захисту корпусу (IP-, IK-стандарти) - Статус антивандальной відеокамери отримують пристрої, корпус яких має підвищений захист від механічних впливів відповідно до міжнародної класифікації IK. Стандартний індекс захисту - IK20.

 

Матеріал - Корпус антивандальних записуючих пристроїв, завжди більш міцний і цільний в порівнянні зі звичайними відеокамерами. Також зовнішня і частина корпусу обробляється спеціальним захисним фарбою.

 

Особливості кріплення - До монтажу вуличних камер антивандального характеру пред'являються особливі вимоги. Кріплення повинно бути дуже міцним, щоб пристосування не можна було пошкодити, зірвати, розбити.

 

Ціна - Міцна антивандальна камера з високим класом захисту буде коштувати дорожче більш скромних моделей. Підвищення вартості обумовлене використанням більш якісних матеріалів.

Купити антивандальні камери Ви можете на нашому сайті Smart Comfort