,
Безпека та Комфорт
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Нагрівальний кабель

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Думаєте про те, як нагріти котедж, квартиру, офіс чи соціальну інфраструктуру, власники квадратних метрів в Україні все більше поєднують базову систему опалення з додатковим джерелом, яке не тільки дасть вам відчутний комфорт, а й буде теплим у холодну пору року. Ми говоримо про таке актуальне джерело, як тепла підлога, основним елементом якого є кабель, що гріє.

Нагрівальний кабель. Види та характеристики.
Електричне підлогове опалення є системою, що складається з наступних основних компонентів:
      --- нагрівальний елемент;
      ----терморегулятор;
      ----датчик температури.
І якщо немає питань при виборі датчика та регулятора температури, кабель для теплої підлоги повинен бути детальніше уточнений.
Нагрівальний кабель розділений на 2 типи:
       Саморегулюючий – здатний самостійно змінювати потужність нагріву залежно від кімнатної температури – складається з полімерної матриці-напівпровідника та захисних шарів ізоляції.
        Резистивний – це підтримання заданої постійної потужності. Це нагрівальний провідник у ізоляційних шарах.


Типи нагрівальних кабелів
Теплі резистивні кабелі мають дві версії:
одножильний;
двожильний.
Одножильна приваблива, тому що демократична ціна цього дроту дозволила їй знайти своє застосування не тільки в житлових приміщеннях, а й для обігріву даху та сходів ганку. Однак його установка передбачає замкнутий термостат ланцюг і супроводжується певними труднощами.
Двожильний  як випливає з назви, являє собою два нагрівальні дроти, або нагрівання + провідний. Встановлення цього типу менш захоплюється установкою, оскільки вона не вимагає повернення до вихідної точки, але набагато дорожча в ціні.
Резивні кабелі виготовляються в окремих секціях строго певної довжини, тому підтримується необхідний діапазон питомої потужності на метр.


Установка системи «тепла підлога». Кабель у стяжці.
Якщо приміщення припускають значні втрати тепла, такі як кімнати першому поверсі, лоджія тощо. буд., електрична підлога має бути зроблено для підвищеної теплоізоляції у досить теплих приміщеннях, наприклад, у кімнатах другого і верхнього поверху, вимоги до ізоляції знижуються. Товщина бетонної стяжки бажано витримувати щонайменше 30 мм. Якщо існує потреба у стяжці, яка не перевищує 1,5 см, необхідно буде збільшити потужність системи на 10-20% або розглянути використання нагрівальних матів, у виробництві яких використовуються тонші кабелі.
Купуйте гріючий кабель у Києві Одесі Буче Ірпені - це просто!
Неважко вибрати необхідну довжину і тип нагрівального елемента з списку, але для цього необхідно розрахувати встановлену потужність.

 
Вгору