,
Інтернет- магазин
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Охоронна сигналізація

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Охорона сигналізацій для дому


Найкращий спосіб попередити крадіжку - це поставити охоронну сигналізацію. Вона може навіть врятувати життя людині. Також не варто забувати, що за допомогою цієї системи ви можете без особливих зусиль контролювати хід справ як в будинку, так і поза ним. Комплект охоронної сигналізації допоможе стежити не тільки за квартирою, але також і за магазином, котеджем, офісом і навіть дачею. Дана система складається з центрального пульта і спеціальних датчиків, які подають сигнали руху на вашій території будь-яких зловмисників і не званих гостей. Якщо датчики відчувають пересування, то відразу спрацьовує сигналізація у вигляді світла і звуку.


охорона квартир


Сьогодні жодного грабіжника не налякаю решітки на квартирних вікнах. Вже треба йти в ногу з часом і замовляти комплекти охоронної сигналізації. Це забезпечить вам високий рівень безпеки. Дана техніка буває двох видів: дротової і бездротової. Вони дуже сильно відрізняються, тому так важливо правильно зробити свій вибір.
Наша компанія готова вам в цьому допомогти. Ми розповімо вам як правильно встановити сигналізацію самостійно, який вид комплектів охоронної сигналізації підходить саме вашому приміщенню. Наш магазин гарантує міцність і якість товару, який ми продаємо. Наша продукція всёгда йде разом з гарантійним чеком.

Що знаходиться в сигналізації для будинку


У комплект до такого пристрою входять спеціальні датчики, які миттєво спрацьовують при недозволених доступі. Широко поширюються такі види:
1) Комбіновані. Ці датчики використовують два типи виявлення. У них поєднуються ІК спосіб, і, звичайно ж акустичний. А сповіщувачі під'єднуються за допомогою радіосигналу або кабелю.
2) Інфрачервоні. Вони завжди реагують на тёпловое випромінювання.
3) НВЧ - джерела мікрохвильового випромінювання. Там є сенсор, який розраховує час повернення хвиль.
4) Ультразвукові. Тут все дуже просто. Вони проводять моніторинг приміщення за допомогою ультразвукового випромінювання. Такі датчики реагують на переміщення.

Вгору