Купити Устаткування для Майнінгу в Україні

Майнінг давно є прибутковим бізнесом. Часи, коли це заняття було захопленням багатьох комп'ютерних гіків, пішли у минуле. На даний момент майнери АSIC - це найефективніше обладнання, за допомогою якого можна швидко добути криптовалюту.

ТОП-8 найкращих АСІК-ів для майнінгу у 2021 році
Сьогодні виробництвом майнерів займається понад 30 компаній у всьому світі. Найбільшим постачальником цього обладнання є Китай. Саме тут було винайдено перші подібні пристрої. На широке виробництво Асіків також впливає дешева робоча сила та доступні ціни на комплектуючі. Тайвань, Швеція та США також виготовляють ASIC-майнери. Обсяги виробництва, звичайно ж, не такі великі, як у Китаї, але обладнання цих країн користується великим попитом.

Рейтинг АSIC-майнерів за версією нашої редакції:

Bitmain Antminer S19/S19 Pro. Працює на базі SHA-256. Обчислювальна потужність обладнання (Хешрейт) – 95-110 TH/s. Енергоспоживання - 3250 Вт.
Bitmain Antminer S17. Працює на базі SHA-256. Обчислювальна потужність обладнання (Хешрейт) - 73 TH/s. Енергоспоживання - 3000 Вт.
Ebit E10.1 Miner 18T. Працює на базі SHA-256. Обчислювальна потужність обладнання (Хешрейт) – 18 TH/s. Енергоспоживання - 1600 Вт.
DragonMint T1. Працює на базі SHA-256. Обчислювальна потужність обладнання (Хешрейт) - 16 TH/s. Енергоспоживання -1600 Вт.
Bitmain Antminer S9. Працює на базі SHA-256. Обчислювальна потужність обладнання (Хешрейт) - 14 TH/s. Енергоспоживання -1340 Вт.
DragonMint B52 Blake2b Miner. Працює на базі Blake 256. Обчислювальна потужність обладнання (Хешрейт) – 3,83 TH/s. Енергоспоживання - 1380 Вт.
A6 LTCMaster. Працює на базі Scrypt. Обчислювальна потужність обладнання (Хешрейт) – 1,23 GH/s. Енергоспоживання - 1500 Вт.
Innosilicon A10 ETHMaster. Працює на базі SHA-256. Обчислювальна потужність обладнання (Хешрейт) – 500 MH/s. Енергоспоживання - 750 Вт.
Що таке ASIC?
Майнінг криптовалюти Asic (спеціалізована інтегральна схема) – сучасний та популярний метод видобутку доходу. Робота схеми полягає у виконанні складних математичних операцій, внаслідок яких необхідно знайти новий блок з метою отримання нагороди.

Появі перших Bitcoin-асиків у 2012 р. передувало падіння прибутковості у традиційному майнінгу. Причиною цього стало збільшення енергоспоживання через роботу з відеокартами. Отримати результат від процесу ставало значно складніше. Майнінг біткоїнів Asic відкрив нову сторінку у цій справі.

Спочатку ASIC мали невеликі габарити та були досить компактними пристроями. Але потреби в нарощуванні обчислювальних потужностей зростали та розміри обладнання збільшувалися. Сучасний ASIC-майнер - це досить великий пристрій вагою 4-8 кг. Його параметри ширини, висоти та довжини можуть досягати 20 см і більше. У корпусі сучасного блокового апарату ASIC-майнер розташовані такі елементи:

Блок оперативної пам'яті Цей пристрій забезпечує роботу всіх функцій програмного забезпечення.
плата. Вона має сотні мікросхем, які відповідають за проведення обчислень.
Система охолодження. Механізм запобігає перегріву ASIC. Забезпечують процес кулери, радіатори тощо.
На самому корпусі є роз'єм для підключення обладнання до зовнішніх пристроїв.

Що таке ASIC-майнер


Як працює АСІК майнер?
Щоб зрозуміти, як працює ASIC-майнінг, необхідно розібратися в особливостях цього процесу. Майнінг криптовалюти та його алгоритми хешування регулюються правилами криптографії. Особливість ASIC-майнера полягає у підтримці лише одного способу хешування. ASIC для майнінгу працює на основі різних алгоритмів. Серед них:

Blake(2b) (Decred, Siacoin);
Ethash (валюти Ethereum та ін);
SHA-256 (біткоін, B та ін);
Scrypt (валюти Litecoin, B3Coin та ін.);
X11 (валюта Dash та ін.);
Equihash (Zcash, Komodo та ін.).
Деякі виробники стверджують, що ASIC, які вони виготовляють, підходять для майнінгу одночасно Bitcoin та Litecoin. У комплектації таких пристроїв міститься два чіпи, незалежні один від одного. Вони працюють із різними алгоритмами.

Вузька спрямованість ASIC-обладнання дозволяє суттєво збільшити енергоефективність та продуктивність у порівнянні з майнінгом на відеокартах. З цим пристроєм отримання винагороди за перебування нового блоку відбувається набагато швидше. Наприклад, сучасний ASIC та його обчислювальну потужність можна порівняти із роботою десяти відеокарт, за допомогою яких необхідно побудувати ферму. При цьому в останньому варіанті витрати енергії будуть значно більшими (приблизно в 5 разів). Для багатьох майнерів дуже важливо, щоб обладнання для видобутку криптовалюти було не лише продуктивним, а й економним у витраті електроенергії. Саме тому асики користуються величезною популярністю.

Слід також відзначити великий прогрес у виробництві цих пристроїв. Наприклад, перше покоління асиків сильно поступається в питанні обчислювальної потужності